درباره ما

تخصص تیم ما

مجموعه ی معتبر بام ایزو از یک تیم مهندسی متخصص و کارشناسان حرفه ای و مجرب تشکیل شده است و سال هاست که با ارائه ی انواع خدمات عایق کاری در سطوح گوناگون با استفاده از مواد اولیه ی درجه یک و حتی با ارائه ی بهترین کیفیت در سخت ترین شرایط کاری، توانسته اند احساس رضایت و حس اطمینان را به مشتریان خود هدیه دهند.

فروش ایزوگام

در تمام برندها

مجموعه ی محبوب بام ایزو انواع برندهای درجه یک ایزوگام را با مناسب ترین قیمت، همراه با خدمات پس از فروش بی نظیری مانند بیمه نامه ی کتبی و معتبر و همچنین ضمانت نامه ی ۱۰ ساله به فروش می رساند. شما می توانید با خرید ایزوگام مورد نیاز خود از نمایندگی های این شرکت، از خدمات حمل رایگان این مجموعه نیز بهره مند شوید.

آسفالتکاری

تمام محوطه ها

این شرکت معتبر به عنوان پیمانکار رسمی انواع پروژه های دولتی و خصوصی، کلیه ی پروژه های آسفالت کاری از جمله پخش و اجرای آسفالت در جاده ها، پارکینگ ها، پشت بام ساختمان … و همچنین ترمیم رویه های آسفالتی در سطوح گوناگون را با استفاده از مرغوب ترین مصالح و مواد اولیه ی موجود در بازار، توسط مجرب ترین آسفالتکاران تهران و کرج انجام می دهد.

نصب ایزوگام

به صورت حرفه ای

شما متقاضیان عزیز ساکن در مناطق مختلف تهران و کرج، جهت نصب ایزوگام در سطوح گوناگون، با مراجعه به نمایندگی های مختلف شرکت بام ایزو در سراسر تهران و کرج، می توانید با کیفیت ترین خدمات نصب و راه اندازی ایزوگام در شهر خود را توسط مجرب ترین نصابان ایزوگام موجود در کشور دریافت نمایید.

قیرگونی

تمام محوطه ها

مجموعه ی موفق بام ایزو آماده ی ارائه ی خدمات نصب و اجرای قیرگونی در سطوح گوناگون به ویژه فضاهای محدود، از جمله سرویس بهداشتی، پی ساختمان و … همچنین تعویض قیرگونی قدیمی و فرسوده؛ به صورت تضمینی، با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برای شما همشهریان عزیز ساکن در مناطق مختلف تهران و کرج می باشد.